Зі світлом ще 4,8 тисяч родин: ДТЕК Донецькі електромережі відновив низку пошкоджень мереж після обстрілів

24.09.2023
1699
0

Фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі за дві доби вдалося відремонтувати низку пошкоджень мереж та обладнання, що дало змогу відновити електропостачання 10 населених пунктів на Донеччині. Оселі 4,8 тисяч родин знову підключені до електрики. Спеціалісти енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла у прифронтовому регіоні щойно це стає можливим.

За 21 та 22 вересня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули електропостачання у 10 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Світло повернулося в домівки 4 819 родин.

На Донеччині тривають бойові дії. За інформацією Донецької ОВА, обстріли населених пунктів регіону тривають. Зокрема, Авдіївка зазнала авіаракетного удару та обстрілів з артилерії та танків. Найгарячіше – у Вугледарі, який піддався 21 артобстрілу та двом авіаударам за добу.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 112 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 577 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: восстановление электроснабжения, ремонтные работы, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама