Зі світлом ще майже 6 тисяч родин: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти мереж після обстрілів

31.08.2023
1642
0

За 30 серпня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося дістатися низки пошкоджень мереж через бойові дії та полагодити їх. Завдяки цьому світло повернулося у 2 населених пункти. Оселі майже 6 тисяч родин знову підключені до електропостачання. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили світло у 2 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. Знову отримують електропостачання 5 838 родин.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 113 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 554 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама