Знову зі світлом 2,4 тисячі осель на Донеччині: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлення мереж

25.08.2023
1815
0

За 24 серпня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі попри обстріли змогли відновити електропостачання 2 населених пунктів. Це дозволило повернути світло у 2,4 тисячі осель. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електрики в регіоні, щойно це стає можливим.За добу фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили світло у 2 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. 2 447 родин прифронтової Донеччини знову мають доступ до електропостачання.

Обстріли Донеччини тривають. За інформацією Павла Кириленка, очільника області, за добу тільки Вугледар зазнав авіаудару та 29 артилерійських обстрілів.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 109 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 548 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії. 

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, ремонтные работы, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама