Знову зі світлом 4,7 тисяч родин на Донеччині: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлювати мережі після обстрілів

15.09.2023
705
0

Аварійно-ремонтні бригадам ДТЕК Донецькі електромережі за добу вдалося виконати ремонти низки пошкоджень мереж через обстріли та повернути електропостачання у 5 населених пунктів Донеччини. Це дозволило повернути електрику в оселі 4,7 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За вчора фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання 5 населених пунктів, постраждалих через бойові дії. Знову підключені до електрики 4 773 родини.

За інформацією Донецької ОВА, обстріли Донеччини тривають. Зокрема, за добу Вугледар зазнав 35 обстрілів та 2 авіаударів, а Лиманська громада піддавалася 10 обстрілам.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через бойові дії, без електропостачання поки що залишаються 119 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Крім обстрілів, додає роботи енергетикам і негода, досить часта цього року: енергокомпанія отримала від Укрогідрометцентру попередження про погіршення погодних умов на сьогодні. Прогнозуються значні дощі і перший рівень небезпеки. Бригади компанії переведені у підвищену готовність.

Нагадаємо, що фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 569 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Над відновленнями в регіоні щоденно працює близько 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, восстановление электроснабжения, ДТЭК
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама