Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Понедельник, 25.06.2018

Чим перевезти хворого?

Дата: 24.10.2017 Просмотров: 159 Автор: VIPER0

Під час догляду за хворим його рідні часто стикаються з проблемою медичного транспортування. Адже повноцінне відновлення організму часто потребує проведення різних процедур, здійснити які в домашніх умовах просто нереально. От і виходить, що на близьке оточення пацієнта обрушуються постійні перевезення на обстеження та з метою лікування до медичного закладу. Іноді без правильного курсу реабілітації в спеціальному центрі просто не обійтись.

Але не варто панікувати, адже перевезти хворого допоможуть висококваліфіковані спеціалісти приватних медичних служб. Для цього вони використовують сучасний реанімаційний транспорт, який вважається однією з основних складових успішного та безпечного транспортування.

Що знаходиться в реанімобілі?

Основна клієнтура приватних перевізників – важкохворі, лежачі, інваліди-колясочники, пацієнти з порушенням зору, слуху та координації рухів, літні люди. В залежності від стану людини та її типу захворювання спеціалістами комплектується машина, переважно перед самим виїздом.

Крім найважливіших пристроїв, які можуть знадобитись під час транспортування (кардіомонітори, апарати для штучної вентиляції легенів, дефібрилятори та ін.), автомобіль відрізняється:

  • Наявністю системи клімат-контролю для обігріву та охолодження салону;
  • М’якою підвіскою, яка забезпечуватиме спокій хворого під час їзди по нерівностях та вибоїнах на дорогах;
  • Просторим салоном з місцем для інвалідного візка, медичного приладдя та зручних сидінь для супроводжуючих.

Реанімобіль – це найбезпечніший варіант транспортування хворих навіть в найважчому стані. Адже вони обладнані всім необхідним для надання першої медичної допомоги та проведення реанімаційних маніпуляцій. Такий транспортний засіб можна назвати одномісною реанімаційною палатою на колесах. Проте цей спосіб підійде лише в тому випадку, коли потрібно перевезти пацієнта на відносно невелику відстань.

Медична авіація

Сучасні медичні компанії пропонують транспортувати лежачого хворого у важкому стані повітряним транспортом. Це актуальний варіант для багатьох пацієнтів, особливо коли від оперативності перевезення залежить їх здоров’я та життєдіяльність.

Реанімаційні аеромобілі облаштовані такою ж спецтехнікою, як и звичайний наземний санітарний автомобіль. Такий спосіб вважається найдорожчим, але й найдієвішим, а іноді – єдиним правильним. Саме медична авіація забезпечить безпеку пацієнта та швидкість, адже це дуже важливо в разі прогресуючого недугу або різкого погіршення стану людини.

Детальніше на сайті aybolit.ua

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: перевезти, пацієнт, хворий

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar