ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику для 25 тисяч родин у 58 населених пунктах за тиждень

26.06.2023
2149
0

З 19 по 25 червня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових відремонтувати низку пошкоджень мереж та обладнання. Це дало змогу відновити електропостачання 25 тисячам родин у 58 населених пунктах, постраждалих через обстріли. Крім того, за вихідні енергетики відновили світло для понад 14 тисяч родин на Донеччині, знеструмлених через негоду. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло у 58 населених пункти. 25 081 родина знову мають доступ до електропостачання.

В  Донецькій області зберігається важка ситуація. За інформацією очільника області Павла Кириленка, обстріли Донеччини тривають. Зокрема, тільки Дружківка зазнала 4 ракетних ударів за добу. А Вугледар обстріляно 19 разів.

Без електропостачання поки що залишаються 116 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Додала енергетикам роботи й негода: на вихідних спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання для понад 14 тисяч родин, постраждалих через відключення електрики через зливу. Бригади працювали усю ніч і продовжують виконувати заявки.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 488 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ремонтные работы, ДТЭК, восстановление электроснабжения
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама