Зі світлом ще майже 15 тисяч родин: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти після обстрілів

18.08.2023
1752
0

Аварійно-ремонті бригади ДТЕК Донецькі електромережі за добу змогли відновити електропостачання 36 населених пунктів. Завдяки цьому електрика повернулася в домівки майже 15 тисяч родин прифронтового регіону. Енергетики роблять усе можливе для відновлення електропостачання Донеччини, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 17 серпня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових повністю чи частково відновити електрику у 36 населених пунктах, знеструмлених через бойові дії. 14 909 родин знову підключені до електропостачання.

За інформацією очільника Донецької області Павла Кириленка, обстріли регіону тривають. Зокрема, тільки Вугледар минулої доби зазнав 24 обстрілів.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 113 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 541 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

О материале
Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: ДТЭК, восстановление электроснабжения, ремонтные работы
Об авторе
avatar

Реклама

Торецкий автобазар

Недвижимость Торецка

Работа в Торецке

Реклама