Дзержинск - город шахтеров

Сегодня: Пятница, 24.11.2017

Главная новостьАктуальноБлаготворительностьГлас народа
ДзержинцыДобрые советыДонбассИнтервью
ИнформацияИсполкомКонсультацииКультура
Новости городаНовости сайтаНовости спортаОбразование
Письма читателейПраздникиПроблемы городаПроисшествия
ТалантыТематические страничкиУкраинаМир

 • Година мужності

  Година мужності "Народжені Україною"

  16.11.2017 0

  У бібліотеці-філії №1 пройшла година мужності "Народжені Україною". Учасниками заходу,  на який були запрошені представники міського військового комісаріату, стали учні 7-А класу СЗОШ №3 (кл. керівник Бикан О. С.).

 • Всегда - в лидерах угледобычи

  Всегда - в лидерах угледобычи

  16.11.2017 0

  На шахте "Центральная" стабильно в лидерах угледобычи идет участок №65-1146, руководимый кандидатом технических наук, опытным шахтерским командиром Олегом Викторовичем Московским.

 • Звіт за найманих працівників: вимоги й порядок заповнення

  Звіт за найманих працівників: вимоги й порядок заповнення

  15.11.2017 0

  Управління Пенсійного фонду України в  Дзержинську Донецької області звертає увагу бухгалтерів юридичний осіб та фізичних осіб-підприємців на правильність заповнення звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі звіт за формою № Д4).

 • Поезія - це життя

  Поезія - це життя

  15.11.2017 0

  Людське життя - неповторне і звичне, радісне і сумне, сповнене глибоких переживань, солодке, як мед, і гірке, як полин. Життя кожного неповторне, таємниче.

 • К зиме - готовы

  К зиме - готовы

  14.11.2017 0

  На протяжении последних 10 лет государственное предприятие "Торецкуголь" по уже сложившейся традиции стабильно и в полном объеме обеспечивает своих углеполучателей твердым бытовым топливом

 • З ювілеєм, рідна школо!

  З ювілеєм, рідна школо!

  14.11.2017 0

  Є в нашому житті прекрасна традиція - святкувати ювілеї. Вони бувають різні: великі й маленькі, радісні й сумні. Але це завжди підсумок прожитої частини життя.

 • "Ситуация спокойная"

  14.11.2017 0

  В Украине открыт сезон простудных заболеваний - на протяжении последних дней в стране растёт заболеваемость гриппом и острыми респираторно-вирусными инфекциями.